من فرشته بیگدلی هستم، کارشناسی حسابداری دارم و می‌دونم که مدرک تحصیلیم مستقیماً به شغلم ارتباط نداره 🙂 از روزهای آخر دوره کارشناسی احساس کردم که بیشتر از اینکه بخوام یک حسابدار خوب باشم، دوست دارم دنبال کار یا حرفه‌ای باشم که برام آرامش بهمراه داشته باشه و در نهایت به یک کارآفرین تبدیل بشم.
توی رویاهای من همیشه یه اتاق بود که داشتم با دستام محصولی رو خلق می کردم،اما چون هیچ‌وقت به صورت جدی به دنبال کسب هنر نبودم نمیدونستم دقیقا به چه موضوعی علاقه دارم.خیلی کارها رو انجام دادم و در نهایت با چرم آشنا شدم.
آرامش و حسی که توی خلق یک اثر برام به وجود می یومد باعث شد رفته رفته بیشتر عاشق کارم بشم و هر روز سعی کنم مدل‌ها و دوخت‌های بهتری ارائه بدم تا دیگران با اطمینان بتونن محصولی رو که دوست دارن از من خریداری کنن.
خیلی ها براشون سوال پیش میومد که چرا چرم طبیعی رو انتخاب کردم و دلیل من برای این انتخاب :
-طول عمر و دوام محصولات چرم طبیعی بود. برام مهم بود محصولی که با علاقه درست می‌کنم سال‌های زیادی قابل استفاده باشه و برای دیگران جدا از خرید یک محصول، سرمایه گذاری به حساب بیاد.
– دومین دلیلم تجزیه پذیری محصولات چرم طبیعی هست که باعث میشه تولید زباله کمتر باشه و دنیای پاکتری برای دیگران به وجود بیارم.
– سومین دلیلم برای انتخاب چرم طبیعی، سلامتی استفاده کنندگان از محصولاتم بود. چون استفاده از چرم طبیعی و دوری از چرم مصنوعی از ایجاد حساسیت و سرطان جلوگیری می‌کرد.
در حال حاضر من مدرک سازنده‌ی تولیدات چرمی رو دارم و سه سال از روزی که کارم رو حرفه ای شروع کردم می‌گذره. امیدوارم هر روز بهتر از روز قبل با محصولات جدیدتر در کنار شما باشم.